Kurulduğu 2001 yılından bu yana tecrübesiyle müşterilerine hizmet vermekte olan Destek Antrepo yaptığı yatırımlarla ve hizmet kalitesiyle kısa zamanda lojistik sektöründe yoluna sağlam adımlarla devam etmektedir

Deneyimli ve uzman kadrosu ile beraber müşteri memnuniyetini sürekli tutan Destek Antrepo, müşterilerine hızlı, güvenilir ve rahat bir operasyon süreci yaşatmaktadır. İş süreçlerinde güvenliği ve hızı ön planda tutmaktadır. Sektördeki önde gelen firmalarla çalışan Destek Antrepo; müşterilerinin lojistik süreçlerinde ayırdıkları zamanı minimuma indirmektedir. Bunun içinde sektörel gelişmelere paralel olarak kendini yenilemektedir.

Müşterilerine hem gümrüklü depo hizmeti verirken hem de gümrükleme sonrası serbest depolama konusunda da çözüm sağlamaktadır. Bu şekilde firmaların gümrüklü depo ve serbest depo hizmetlerini aynı çatı altında almasını sağlayarak zaman, maliyet ve işgücünü minimuma indirmektedir.

Dudullu Organize Sanayi Bölgesindeki merkezi konumu ile ulaşım ve sevkiyatlarda büyük avantaj sağlamaktadır.

Müşterilerimiz için sürekli, güvenilir ve kaliteli hizmet sunan iş ortaklığı ortamının, başarımızın kalıcı olmasını sağlayacak olan temel faktör olduğunun bilinci ile faaliyetlerimizi sürdürmektedir.

Şirket politikamız bu farkı ve bu ortamı yaratmak üzere hazırlanmıştır.